webhosting isol.cz

 

 

Krátký výběr ze seznamu našich klientů

knihovna-zaben.cz

knihovna-repiste.cz

knihovna-paskov.cz

knihovna-vratimov.cz

knihovnakostomlaty.cz

msknezpole.cz

hangsen.cz

rr-jihozapad.cz

zszlutice.cz

proindex.biz

imu.cz

spondrcms.cz

apeurope.cz

rm-forest.cz

zszlutice.cz

e-obec.cz

ingpavelnovak.czŘekli a napsali o nás

Děkuji panu Kulaviakovi za perfektní odbornou pomoc a trpělivost při odstraňování potíží s mým mailem.
Děkuji a jsem s pozdravem Ladislav Rus
www.tranis.cz

Nejvyšší spokojenost se službami Isol.cz a především s profesionálním přístupem pana Kulaviaka. Provozuji s přáteli na Isol více domén, vč. náročných aplikací s vazbou na burzovní a měnové trhy, a vše funguje nejen k naší, ale hlavně k naprosté spokojenosti klientů.

SID
www.forexsid.cz

Se službami jsem velmi spokojena, na ISOLu máme několik domén a spolupracujeme jiz s nimi několik let, Pan Kulaviak reaguje vždy včas a jeho pomoc je vždy velmi kompetentní.

Kdyby tak pracoval každý ... hned by se lépe podnikalo..:-)

Bc. Marta Skamenová
www.karroh.eu

Spolupracuji s Váma od založení firmy. Jsem uplne spokojený s Váma a s Vaší podporou. Plánuji spolupracovat dál a doporucuji všem.

Ing. Sergej Kanajkin
Inugoya s.r.o.

Poskytují kvalitní webhostingové služby pro naše firemní stránky již více jak 5 let, naprostá spokojenost, výborná cena, korektní jednání, to je prostě ISOL.CZ, dekujeme,

Mr. O. Soyaslan - jednatel johanjewelry.cz

Líbí se nám: bezva služby
rychlá reakce na prípadné problémy
celkově solidni přístup ISOLu

Bc. René Baran
www.baransw.eu

Vstřícnost, odbornost a rychlost podpory. A samozřejmě multihosting a jeho kvalita, služba, bez které se dnes už webmastři neobejdou."

Ivan Vágner
pretor.cz

Portál www.vlaksim.cz hostuje na serverech firmy isol už několik let. Jsem maximálně spokojen jak s dostupností serveru

... nad 99,9 % !!!

tak rychlostí odezvy. Čeho si cením nejvíce je doslova osobní přístup a prakticky okamžité řešení čehokoli, co jsem kdy potřeboval. Tvrdím, že jsem pro portál našel hosting, který mi maximálně vyhovuje jak technicky, tak finančně a hlavně již zmíněným přístupem.

S pozdravem

Antonín Hnilica
provozovatel portálu vlaksim.cz

Líbí se mi rychlost a vstřícnost technické podpory.

Jaroslav Mixa, DiS
www.czisp.cz

Velice dobré jednání ze strany ISOLu - osobní přístup k zákazníkům. V případě nedostatku informací na naší straně mi po požádání rádi poradili a pomohli tak aby se vše uvedlo do provozu. V porovnání s konkurencí mají v základních verzích hostingu dostatečnou kapacitu schránky na email, i jeho příjemní prostředí pro práci. Jsem plně spokojen jak s cenou, tak se službami. S pozdravem

Miroslav Šupina
www.ms4.cz

Určitě jsem spokojen s rychlostí webu, s odezvou, s funkčností celkově a s minimálním počtem výpadků (vlastně si teď ani nevzpomínám kdy nějaký byl). Dál se mi ale klady špatně hodnotí, právě s ohledem na to jak web využívám.

TV servis Dýda
www.tvdyda.com

Služby iSOL.cz považuji za velmi profesionální. Za celou dobu spolupráce nám vždy fungovaly naše stránky a chodily e-maily. Nejsem z branže IT avšak po zkušenostech s jinými a i většími poskytovateli, zde oceňuji zejména bezproblémovost poskytovaných služeb. Občasně využíváme i programátorských služeb, zde vnímám, že i přes vytíženost se vždy dobereme k funkčnímu řešení našeho požadavku.

Jaroslav Machcinik, provozovatel stránek www.exsklad.cz.

Dobrý den, ať přemýšlím, jak přemýšlím, nic Vám vytknout nemůžu. Moje stránky fungují naprosto bezvadně, za ty roky jsem neměla žádný problém. Když porovnám Vaše služby a to, co nabízejí ostatní - jste bez konkurence.

Eva Tatoušková - lidové kroje, dobové oblečení
www.kroje-eva.eu

Díky společnosti Isol jsme získali vysoce spolehlivé zázemí pro všechny naše projekty. Velice si ceníme jistoty, že se můžeme kdykoliv obrátit s jakýmikoliv požadavky, které jsou vždy vyřešeny k naší maximální spokojenosti.

EDGERING Webdesign, Jiří Kopříva, České Budějovice
www.edgering.org

Nemám jediný důvod hledat jiny hosting - vse funguje, tech. podpora take.. Jsem jiz 4 rokem spokojeny zákazník. Spokojenost je nejlepší reklama - DOPORUČUJI:)

p. Černý
www.vyroba-www.cz

Se společností ISOL.CZ jsme začali spolupráci v roce 2009 a to nejdříve na zkoušku, kdy jsme hledali spolehlivého poskytovatele webhostingových služeb pro naše klienty. Po 3 měsících nás kvalita poskytovaných služeb a zejména vstřícnost při řešení problémů naprosto přesvědčila, kdy spolupráce pokračuje stále a ke společnosti ISOL.CZ jsme přesunuli veškeré služby webhostingu pro naše klienty.

Společnost designweb4you.com provozuje na ISOL.CZ webhosting klientů AL-KO Česká Republika, STAHL stěhovací služba, Gallery Le Febvre Paris, Advokátní kancelář Praha a mnoho dalších.

Martin Doskočil - jednatel designweb4you.com

Oceňuji váš přístup k zákazníkovi a velice rychlé řešení eventuelních problémů.

Petr Horvát
www.sk-bublava.com

Když jsem před 7 lety objednával první hosting u společnosti ISOL, bylo to poprvé v mém životě. Díky flexibilnímu přístupu, pomoci při realizaci, provozování a případně nestandardních řešení, jsem ke své spokojenosti využil služeb ISOLu i v letech následujících u provozování řady dalších webových stránek. Všem, kteří se mě kdy na poskytovatele hostingu zeptali, jsem vždy doporučovat ISOL.

Martin Maňas

Jako správce těchto stránek mohu říct, že s ovládáním webu ISOL, kde jsou umístěny naše stránky je přehledné a intuitivní a vše se dalo celkem lehce pochopit bez potřeby studovat různé manuály. Dostupnost a rychlost služeb je výborná a nenarazili jsme v průběhu používání na vážnější problémy, které by nás nutili k úvahám o přejití ke konkurenci.

Konečný Jiří

Naše stránky jsou www.hafling.cz(http://www.hafling.cz) a fungují zhruba od roku 2006. Za tu dobu jsme se stránkami neměli sebemenší problém, veškerá upozornění chodí včas, vše funguje jak má. Nejvíce se mi líbí, že různá upozornění chodí včas dopředu a dostanu zpětně i potvrzení o platbách a nemusím platit vše každý rok, ale jde tam nastavit i delší lhůta pro placení. Takže my jsme se vším spokojeni.

Braunová Michaela
www.hafling.cz